RYCHLÝ KONTAKT

KAREL RUBÁČ

Telefon:
+420 556 821 193

Mobilní telefon (GSM):
+420 608 441 223

E-mail: radost@agenturaradost.cz

Více kontaktních informací najdete po kliknutí na níže uvedený odkaz.

Kontakt

THE PINK PANTHERS

Vítáme Vás na stránce věnované hudbě padesátých a šedesátých let a partě lidí bláznivých stejně jako vše, co se kolem Rock and Rollu dělo, děje a doufáme, že dít bude.    7-mi členná hudební skupina THE PINK PANTHERS vznikla ve Svitavách na počátku roku 1997. V květnu téhož roku odstartovala koncertní činnost, snažíce se uchvátit svým syrovým projevem co možná nejširší spektrum posluchačů. Cílem nebylo kopírování různých kapel, jak jsme zvyklí u spoustu revivalových skupin, ale "pouze" navození atmosféry, která filozofii zvanou Rock and Roll v padesátých a šedesátých letech doprovázela.Jak ukazují koncerty Panterů, kteří do svého repertoáru zařadili písně takových velikánů jakými bezesporu byli Bill Halley, Little Richard, Elvis Presley, Patty Smith, Chuck Berry a jiní. Tančit v barech, klubech, ale i na náměstích - za světla i za tmy, umějí nejen děti školou povinné, ale i ostřílení pardi, kteří si živě pamatují fanynky rvoucí si vlasy při koncertech svých Rock and Rollových miláčků.

 Takové sadomasochistické projevy na koncertech THE PINK PANTHERS nezaznamenávájí, nicméně vždy panuje skvělá nálada a lidé odcházejí odreagováni od svých každodenních starostí. Koncertní nasazení trvá 1 - 2 hodiny (dle přání zákazníka). Výborně se hodí na plesy,slavnosti, zábavy a k jiným příležitostem, kde budete chtít lidi zvednout ze židliček.

"Panteři" vystoupili např pro:

- Americká obchodní komora v SR-areál Bratislavského hradu

- Telecom-zimní stadion Ostrava Poruba

- Ples orchidejí-GH PUPP Karlovy Vary...

a těší se až si je pozvete na Vaší akci..

video ukázka: Little Richard - Lang Tall Sally

                    Chubby Checker-Let´s twist again

Novinky

MAXÍCI MAXÍCI

S hity jako: Jede jede mašinka, Non stop, Vařila myšička kašičku, Jahody mražený, Já na to mám…

VERAS Band - to nejlepší od Věry Špinarové VERAS Band - to nejlepší od Věry Špinarové

Jednoho dne se vrátíš, Raketou na Mars, Ráno, To máme mládež… prostě to nej, co zpívala Věra Špinarová, zní od skupiny VERAS velmi autenticky.

KAMELIE KAMELIE

Kromě výborného show, zazní hity jako: HEJ, PANE ŠENKU; FORMULE; JAKO ROBINSON ..., ale i Teče voda teče...

LUCIE BERGEROVÁ LUCIE BERGEROVÁ

Nejlepší muzikálová herečka za r 2013 - cena Thálie. Vystupuje s muzikálovými hity: Jesus Christ Superstar, Evita, Pomáda, Cats, Báthoryčka, Kleopatra, Dracula..., nebo od Abba…

POP STARS (ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS)  POP STARS (ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS)

Je spousta kapel v Evropě, ale jen 1 dovede imitovat 5 legend, jako je: ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS.

HOLANOVÁ MARCELA HOLANOVÁ MARCELA

Česká stálice s hity jako: Ráno, Čau lásko, Náš song, Svár, Sláva jsou bály…

MICHAL DAVID + LUCIE + OLYMPIC revival Band MICHAL DAVID + LUCIE + OLYMPIC revival Band

Konečně má Jan Bartoš (M.DAVID revival) kapelu, která Vám navíc může zahrát blok: LUCIE a Olympic...