RYCHLÝ KONTAKT

KAREL RUBÁČ

Telefon:
+420 556 821 193

Mobilní telefon (GSM):
+420 608 441 223

E-mail: radost@agenturaradost.cz

Více kontaktních informací najdete po kliknutí na níže uvedený odkaz.

Kontakt

STANLEY´S DIXIE STREET BAND

Už slovo "street" v  názvu naznačuje, že se nesnaží hrát nějaký prokomponovaný jazz, ale klasický pohodový dixík, který vychází z počátku vzniku této muziky. Je to pohodová hudba, kterou berou všechny věkové generace.
Hrajou bez aparatury, tedy pokud je to možné. Více jim to vyhovuje, jelikož tak vyniká stylovost žánru, který hrajou a vzniká tím jedinečná zvuková archaičnost. Zkrátka - ať už se kapela postaví na pódium nebo na trávu, nepotřebuje žádné ozvučení, čehož hojně využívají především pořadatelé akcí, kterým jde o zachování dobové atmosféry. Pódiové podmínky a případné nazvučení kapely závisí na povaze akce a prostoru pro vystoupení - vše je pochopitelně věcí domluvy.
Repertoár mají velice široký - najdete v něm veškerou dixielandovou klasiku, swing, blues..... Je to naprosto ideální hudba pro tzv. "retro" akce, jako jsou např. historické srazy automobilů, motorek, golfové turnaje, výletní lodě ap. V neposlední řadě také pro podnikové akce všeho typu - prezentace, večírky... Mají pochopitelně také samostatná koncertní vystoupení. Hrají v klasickém retro dixie oblečení s buřinkama "a la 20. léta". Zpěv je akustický přes "hlasnou troubu". Je to velice efektní.

 

 

 

 

 

 

Novinky

MAXÍCI MAXÍCI

S hity jako: Jede jede mašinka, Non stop, Vařila myšička kašičku, Jahody mražený, Já na to mám…

KAMELIE KAMELIE

Kromě výborného show, zazní hity jako: HEJ, PANE ŠENKU; FORMULE; JAKO ROBINSON ..., ale i Teče voda teče...

LUCIE BERGEROVÁ LUCIE BERGEROVÁ

Nejlepší muzikálová herečka za r 2013 - cena Thálie. Vystupuje s muzikálovými hity: Jesus Christ Superstar, Evita, Pomáda, Cats, Báthoryčka, Kleopatra, Dracula..., nebo od Abba…

POP STARS (ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS)  POP STARS (ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS)

Je spousta kapel v Evropě, ale jen 1 dovede imitovat 5 legend, jako je: ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS.

MICHAL DAVID + LUCIE + OLYMPIC revival Band MICHAL DAVID + LUCIE + OLYMPIC revival Band

Konečně má Jan Bartoš (M.DAVID revival) kapelu, která Vám navíc může zahrát blok: LUCIE a Olympic...