RYCHLÝ KONTAKT

KAREL RUBÁČ

Telefon:
+420 556 821 193

Mobilní telefon (GSM):
+420 608 441 223

E-mail: radost@agenturaradost.cz

Více kontaktních informací najdete po kliknutí na níže uvedený odkaz.

Kontakt

QUEEN revival by PRINCESS

 Pozváním hudební skupiny Queen revival by Princess na Vaše pódia vrátíte lidem světovou legendu QUEEN. Při jejich koncertech si můžete nejen zavzpomínat, ale i zazpívat nejznámější hity Queen - We are the champions, Radio ga ga…

  Queen revival by Princess je pětičlenná skupina z Krnova a Opavy, která svým profesionálním podáním, důvěryhodným image Freddieho a charakteristickým zabarveným hlasem Vám nabídne neopakovatelný zážitek z dob, kdy ještě Freddie Mercury žil. Vystupují na kulturních, společenských, sportovních akcí a samostatných koncertech. (Plesy, slavnosti, festivaly, taneční a poslechové akce…) Skupina má za sebou na 750 úspěšných akcí v ČR a na 450 koncertů v Polsku.

Novinky

MAXÍCI MAXÍCI

S hity jako: Jede jede mašinka, Non stop, Vařila myšička kašičku, Jahody mražený, Já na to mám…

KAMELIE KAMELIE

Kromě výborného show, zazní hity jako: HEJ, PANE ŠENKU; FORMULE; JAKO ROBINSON ..., ale i Teče voda teče...

LUCIE BERGEROVÁ LUCIE BERGEROVÁ

Nejlepší muzikálová herečka za r 2013 - cena Thálie. Vystupuje s muzikálovými hity: Jesus Christ Superstar, Evita, Pomáda, Cats, Báthoryčka, Kleopatra, Dracula..., nebo od Abba…

POP STARS (ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS)  POP STARS (ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS)

Je spousta kapel v Evropě, ale jen 1 dovede imitovat 5 legend, jako je: ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS.

MICHAL DAVID + LUCIE + OLYMPIC revival Band MICHAL DAVID + LUCIE + OLYMPIC revival Band

Konečně má Jan Bartoš (M.DAVID revival) kapelu, která Vám navíc může zahrát blok: LUCIE a Olympic...