RYCHLÝ KONTAKT

KAREL RUBÁČ

Telefon:
+420 556 821 193

Mobilní telefon (GSM):
+420 608 441 223

E-mail: radost@agenturaradost.cz

Více kontaktních informací najdete po kliknutí na níže uvedený odkaz.

Kontakt

OPAVSKÁ IV

Opavská IV. je pětičlenná hudební skupina z Opavy ve stylu country.
S takto znějícím jménem se mohou posluchači setkávat už od roku 1982, do kterého se datuje oficiální založení skupiny. Od této doby se také začíná účastnit různých hudebních soutěží v oblasti country a folkové hudby. Vrcholem tohoto období se stala účast na národních kolech PORTY v roce 1992 v Olomouci a v roce 1994 ve Svitavách.
Opavská IV. se vydala náročnou cestou hudební kvality a vyšlapala si svou cestu, která nyní směřuje k  moderní americké country. V jejím repertoáru lze však najít skladby ze všech hudebních oblastí-jako jsou písně trampské, moderní a dokonce i skladby lidové. Podstatnou část repertoáru tvoří skladby vlastní. Takovým to pestrým repertoárem, který křižuje napříč všemi hudebními žánry, dokáže oslovit všechny věkové skupiny posluchačů. Svým svižným a veskrze moderním projevem rozdává dobrou náladu při rozmanitých akcích, které si jen lze představit. S největší chutí je připravena přijet, zahrát a pobavit posluchače.
Skupina disponuje vlastní zvukovou aparaturou, schopnou ozvučit středně velká venkovní prostranství pro cca 500 posluchačů.
Vystoupení je možno po domluvě doplnit o další doprovodné programy, jako je výuka country tanců, nebo taneční vystoupení ve stylu country.                                                                   

Novinky

MAXÍCI MAXÍCI

S hity jako: Jede jede mašinka, Non stop, Vařila myšička kašičku, Jahody mražený, Já na to mám…

KAMELIE KAMELIE

Kromě výborného show, zazní hity jako: HEJ, PANE ŠENKU; FORMULE; JAKO ROBINSON ..., ale i Teče voda teče...

LUCIE BERGEROVÁ LUCIE BERGEROVÁ

Nejlepší muzikálová herečka za r 2013 - cena Thálie. Vystupuje s muzikálovými hity: Jesus Christ Superstar, Evita, Pomáda, Cats, Báthoryčka, Kleopatra, Dracula..., nebo od Abba…

POP STARS (ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS)  POP STARS (ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS)

Je spousta kapel v Evropě, ale jen 1 dovede imitovat 5 legend, jako je: ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS.

MICHAL DAVID + LUCIE + OLYMPIC revival Band MICHAL DAVID + LUCIE + OLYMPIC revival Band

Konečně má Jan Bartoš (M.DAVID revival) kapelu, která Vám navíc může zahrát blok: LUCIE a Olympic...