RYCHLÝ KONTAKT

KAREL RUBÁČ

Telefon:
+420 556 821 193

Mobilní telefon (GSM):
+420 608 441 223

E-mail: radost@agenturaradost.cz

Více kontaktních informací najdete po kliknutí na níže uvedený odkaz.

Kontakt

OPAVSKÁ IV

Opavská IV. je pětičlenná hudební skupina z Opavy ve stylu country.
S takto znějícím jménem se mohou posluchači setkávat už od roku 1982, do kterého se datuje oficiální založení skupiny. Od této doby se také začíná účastnit různých hudebních soutěží v oblasti country a folkové hudby. Vrcholem tohoto období se stala účast na národních kolech PORTY v roce 1992 v Olomouci a v roce 1994 ve Svitavách.
Opavská IV. se vydala náročnou cestou hudební kvality a vyšlapala si svou cestu, která nyní směřuje k  moderní americké country. V jejím repertoáru lze však najít skladby ze všech hudebních oblastí-jako jsou písně trampské, moderní a dokonce i skladby lidové. Podstatnou část repertoáru tvoří skladby vlastní. Takovým to pestrým repertoárem, který křižuje napříč všemi hudebními žánry, dokáže oslovit všechny věkové skupiny posluchačů. Svým svižným a veskrze moderním projevem rozdává dobrou náladu při rozmanitých akcích, které si jen lze představit. S největší chutí je připravena přijet, zahrát a pobavit posluchače.
Skupina disponuje vlastní zvukovou aparaturou, schopnou ozvučit středně velká venkovní prostranství pro cca 500 posluchačů.
Vystoupení je možno po domluvě doplnit o další doprovodné programy, jako je výuka country tanců, nebo taneční vystoupení ve stylu country.                                                                   

Novinky

MAXÍCI MAXÍCI

S hity jako: Jede jede mašinka, Non stop, Vařila myšička kašičku, Jahody mražený, Já na to mám…

VERAS Band - to nejlepší od Věry Špinarové VERAS Band - to nejlepší od Věry Špinarové

Jednoho dne se vrátíš, Raketou na Mars, Ráno, To máme mládež… prostě to nej, co zpívala Věra Špinarová, zní od skupiny VERAS velmi autenticky.

KAMELIE KAMELIE

Kromě výborného show, zazní hity jako: HEJ, PANE ŠENKU; FORMULE; JAKO ROBINSON ..., ale i Teče voda teče...

LUCIE BERGEROVÁ LUCIE BERGEROVÁ

Nejlepší muzikálová herečka za r 2013 - cena Thálie. Vystupuje s muzikálovými hity: Jesus Christ Superstar, Evita, Pomáda, Cats, Báthoryčka, Kleopatra, Dracula..., nebo od Abba…

POP STARS (ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS)  POP STARS (ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS)

Je spousta kapel v Evropě, ale jen 1 dovede imitovat 5 legend, jako je: ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS.

HOLANOVÁ MARCELA HOLANOVÁ MARCELA

Česká stálice s hity jako: Ráno, Čau lásko, Náš song, Svár, Sláva jsou bály…

MICHAL DAVID + LUCIE + OLYMPIC revival Band MICHAL DAVID + LUCIE + OLYMPIC revival Band

Konečně má Jan Bartoš (M.DAVID revival) kapelu, která Vám navíc může zahrát blok: LUCIE a Olympic...