RYCHLÝ KONTAKT

KAREL RUBÁČ

Telefon:
+420 556 821 193

Mobilní telefon (GSM):
+420 608 441 223

E-mail: radost@agenturaradost.cz

Více kontaktních informací najdete po kliknutí na níže uvedený odkaz.

Kontakt

JANKŮ HEIDI

Narodila se v muzikantské rodině. Od první třídy navštěvovala lidovou školu umění, kde ji profesorka zpěvu, naučila všemu, co používá dodnes. Asi od sedmé třídy začala zpívat a tancovat ve folklórním sboru a natočila své první nahrávky v ostravském rozhlase s cimbálovkou Lučina. I když deset let zpívala pouze klasický repertoár v klasickém podání, na gymnáziu se začala věnovat moderní muzice a zpívat s různými kapelami na zábavách. Ve třetím ročníku začala zpívat s kapelou Proměny, což byl bývalý Majestic, s nímž začínaly Marie Rottrová a Věra Špinarová. Vystupovala s ní několik sezón. Mezitím ještě působila v divadelním sboru Alternativa, který tvořili studenti Vysoké školy báňské z Ostravy. Těsně před maturitou jsem náhodou zjistila, že tehdy populární Pavel Novák pořádá konkurs na zpěvačku, aby mohl se svou novou kapelou "Proto" vycestovat do obou polovin Německa. Konkurs vyhrála, a tím začalo profesionální zpívání. Po dvou měsících se vrátili a na jednom společném vystoupení na ostravské Černé louce ji uviděl Ivo Pavlík. Zanedlouho se ji ozval, zda bych nechtěla zkusit kariéru sólové zpěvačky. Stalo se to v roce 1982 a bylo to osudové setkání. V letech 1982 až 1990 měli vlastní kapelu "Supernova". Pracují a žijí spolu dodnes.

Na jejich vystoupení uslyšíte hity jako: Když se načančám, Kuře na grilu, Fotka…

Vystupuje jako host: na  plesech, slavnostech, firemních večírcích…

Navíc si ji můžete pozvat jako moderátorku Vaších akcí.

 

Novinky

MAXÍCI MAXÍCI

S hity jako: Jede jede mašinka, Non stop, Vařila myšička kašičku, Jahody mražený, Já na to mám…

VERAS Band - to nejlepší od Věry Špinarové VERAS Band - to nejlepší od Věry Špinarové

Jednoho dne se vrátíš, Raketou na Mars, Ráno, To máme mládež… prostě to nej, co zpívala Věra Špinarová, zní od skupiny VERAS velmi autenticky.

KAMELIE KAMELIE

Kromě výborného show, zazní hity jako: HEJ, PANE ŠENKU; FORMULE; JAKO ROBINSON ..., ale i Teče voda teče...

LUCIE BERGEROVÁ LUCIE BERGEROVÁ

Nejlepší muzikálová herečka za r 2013 - cena Thálie. Vystupuje s muzikálovými hity: Jesus Christ Superstar, Evita, Pomáda, Cats, Báthoryčka, Kleopatra, Dracula..., nebo od Abba…

POP STARS (ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS)  POP STARS (ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS)

Je spousta kapel v Evropě, ale jen 1 dovede imitovat 5 legend, jako je: ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS.

HOLANOVÁ MARCELA HOLANOVÁ MARCELA

Česká stálice s hity jako: Ráno, Čau lásko, Náš song, Svár, Sláva jsou bály…

MICHAL DAVID + LUCIE + OLYMPIC revival Band MICHAL DAVID + LUCIE + OLYMPIC revival Band

Konečně má Jan Bartoš (M.DAVID revival) kapelu, která Vám navíc může zahrát blok: LUCIE a Olympic...