RYCHLÝ KONTAKT

KAREL RUBÁČ

Telefon:
+420 556 821 193

Mobilní telefon (GSM):
+420 608 441 223

E-mail: radost@agenturaradost.cz

Více kontaktních informací najdete po kliknutí na níže uvedený odkaz.

Kontakt

JANKŮ HEIDI

Narodila se v muzikantské rodině. Od první třídy navštěvovala lidovou školu umění, kde ji profesorka zpěvu, naučila všemu, co používá dodnes. Asi od sedmé třídy začala zpívat a tancovat ve folklórním sboru a natočila své první nahrávky v ostravském rozhlase s cimbálovkou Lučina. I když deset let zpívala pouze klasický repertoár v klasickém podání, na gymnáziu se začala věnovat moderní muzice a zpívat s různými kapelami na zábavách. Ve třetím ročníku začala zpívat s kapelou Proměny, což byl bývalý Majestic, s nímž začínaly Marie Rottrová a Věra Špinarová. Vystupovala s ní několik sezón. Mezitím ještě působila v divadelním sboru Alternativa, který tvořili studenti Vysoké školy báňské z Ostravy. Těsně před maturitou jsem náhodou zjistila, že tehdy populární Pavel Novák pořádá konkurs na zpěvačku, aby mohl se svou novou kapelou "Proto" vycestovat do obou polovin Německa. Konkurs vyhrála, a tím začalo profesionální zpívání. Po dvou měsících se vrátili a na jednom společném vystoupení na ostravské Černé louce ji uviděl Ivo Pavlík. Zanedlouho se ji ozval, zda bych nechtěla zkusit kariéru sólové zpěvačky. Stalo se to v roce 1982 a bylo to osudové setkání. V letech 1982 až 1990 měli vlastní kapelu "Supernova". Pracují a žijí spolu dodnes.

Na jejich vystoupení uslyšíte hity jako: Když se načančám, Kuře na grilu, Fotka…

Vystupuje jako host: na  plesech, slavnostech, firemních večírcích…

Navíc si ji můžete pozvat jako moderátorku Vaších akcí.

 

Novinky

MAXÍCI MAXÍCI

S hity jako: Jede jede mašinka, Non stop, Vařila myšička kašičku, Jahody mražený, Já na to mám…

KAMELIE KAMELIE

Kromě výborného show, zazní hity jako: HEJ, PANE ŠENKU; FORMULE; JAKO ROBINSON ..., ale i Teče voda teče...

LUCIE BERGEROVÁ LUCIE BERGEROVÁ

Nejlepší muzikálová herečka za r 2013 - cena Thálie. Vystupuje s muzikálovými hity: Jesus Christ Superstar, Evita, Pomáda, Cats, Báthoryčka, Kleopatra, Dracula..., nebo od Abba…

POP STARS (ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS)  POP STARS (ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS)

Je spousta kapel v Evropě, ale jen 1 dovede imitovat 5 legend, jako je: ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS.

MICHAL DAVID + LUCIE + OLYMPIC revival Band MICHAL DAVID + LUCIE + OLYMPIC revival Band

Konečně má Jan Bartoš (M.DAVID revival) kapelu, která Vám navíc může zahrát blok: LUCIE a Olympic...