RYCHLÝ KONTAKT

KAREL RUBÁČ

Telefon:
+420 556 821 193

Mobilní telefon (GSM):
+420 608 441 223

E-mail: radost@agenturaradost.cz

Více kontaktních informací najdete po kliknutí na níže uvedený odkaz.

Kontakt

GOTT KAMIL EMANUEL

Dokonalá podoba hlasu Karla Gotta v podání Kamila je opravdu zážitkem. Nejenom zpěv, ale i mluvené slovo je jeho silnou stránkou. Zpívá hity jako: Tři čuníci, Slavíci z Madridu, Lásko má, já stůňu...

Vystupuje sólo, nebo se skupinou.
V listopadu roku 1995 si řekl, že by mohl začít zpívat, protože již odmalička platil za dobrého pěvce. Měli s bratrem kapelu a jezdili po zábavách.

Bratr v té době již zakládal skupinu Maxim Turbulenc.
Osud tomu chtěl, že dostal pozvání na velkou předváděcí akci tehdy začínajících tří tlustých chlapíků-Maxíků. Na této akci díky bratrovi také zpíval jednu písničku. Vedení tehdejšího Monitoru – p. Kočandrlemu a Fialovi. Když zazpíval, zježily se oběma vlasy a řekli pouze tato nezapomenutelná slova: TO JE FANTASTICKÝ! A tím začala profesionální pěvecká kariéra, která pod pseudonymem Kamil Emanuel Gott zajistila dráhu zpěváka – jeho životní sen. Během desetileté profesionální kariéry natočil 5 alb a několika dalších byl čestným hostem.

 

Novinky

KAMELIE KAMELIE

Kromě výborného show, zazní hity jako: HEJ, PANE ŠENKU; FORMULE; JAKO ROBINSON ..., ale i Teče voda teče...

LUCIE BERGEROVÁ LUCIE BERGEROVÁ

Nejlepší muzikálová herečka za r 2013 - cena Thálie. Vystupuje s muzikálovými hity: Jesus Christ Superstar, Evita, Pomáda, Cats, Báthoryčka, Kleopatra, Dracula..., nebo od Abba…

POP STARS (ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS)  POP STARS (ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS)

Je spousta kapel v Evropě, ale jen 1 dovede imitovat 5 legend, jako je: ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS.

HOLANOVÁ MARCELA HOLANOVÁ MARCELA

Česká stálice s hity jako: Ráno, Čau lásko, Náš song, Svár, Sláva jsou bály…

MICHAL DAVID + LUCIE + OLYMPIC revival Band MICHAL DAVID + LUCIE + OLYMPIC revival Band

Konečně má Jan Bartoš (M.DAVID revival) kapelu, která Vám navíc může zahrát blok: LUCIE a Olympic...