RYCHLÝ KONTAKT

KAREL RUBÁČ

Telefon:
+420 556 821 193

Mobilní telefon (GSM):
+420 608 441 223

E-mail: radost@agenturaradost.cz

Více kontaktních informací najdete po kliknutí na níže uvedený odkaz.

Kontakt

GONFANON-ŠERMÍŘSKÁ SPOLEČNOST

Společnost GONFANON byla založena v roce 1993 v Boskovicích. Latinský výraz Gonfanon byl ve středověké latině označením pro praporek na kopí rytíře.
Gonfanon se zabývá produkcemi historicko - scénického šermu, akčním divadlem z různých historických období s využitím kaskadérských prvků. Členové společnosti šermují podle škol starých šermířských mistrů, v dobových kostýmech od drsné gotiky až po zjemnělé rokoko. V programech se můžete setkat i s orientálními fakíry nebo třeba s pistolníky divokého Západu.
Společnost Gonfanon je velmi variabilní a dokáže se plně přizpůsobit specifickým přáním a požadavkům zákazníka. Týká se to délky a skladby pořadů, počtu obsazených osob atd. Členové Gonfanon působí v ČR, Polsku, Německu…, hráli v mnoha televizních pohádkách, vystupují na slavnostech, společenských akcích, hradech a zámcích…vysoká úroveň.

Základní varianty vystoupení (lze také vytvořit program dle přání pořadatele):

- OHŇOVÁ SHOW: pro vnitřní i venkovní prostory, vše s podkladem muziky s orientální tanečnicí...

- SOUTĚŽE PRO DĚTI I DOSPĚLÉ: ležení (stan) s možností předvedení zbraní..., střelnice - střelba z luku, soutěže: peškový turnaj, chytání věnečku na kopí, chůze po chůdách, dovednostní a silové hry pod dohledem členů Gonfanonu...

- WESTERNOVÉ VYSTOUPENÍ: scénky divokého Západu: přestřelky, rvačky, pistolníci, desperáti, šerifové, krásné dámy a samozřejmě indiáni...

- POHÁDKY...

- SOUBOJE...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Novinky

MAXÍCI MAXÍCI

S hity jako: Jede jede mašinka, Non stop, Vařila myšička kašičku, Jahody mražený, Já na to mám…

KAMELIE KAMELIE

Kromě výborného show, zazní hity jako: HEJ, PANE ŠENKU; FORMULE; JAKO ROBINSON ..., ale i Teče voda teče...

LUCIE BERGEROVÁ LUCIE BERGEROVÁ

Nejlepší muzikálová herečka za r 2013 - cena Thálie. Vystupuje s muzikálovými hity: Jesus Christ Superstar, Evita, Pomáda, Cats, Báthoryčka, Kleopatra, Dracula..., nebo od Abba…

POP STARS (ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS)  POP STARS (ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS)

Je spousta kapel v Evropě, ale jen 1 dovede imitovat 5 legend, jako je: ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS.

MICHAL DAVID + LUCIE + OLYMPIC revival Band MICHAL DAVID + LUCIE + OLYMPIC revival Band

Konečně má Jan Bartoš (M.DAVID revival) kapelu, která Vám navíc může zahrát blok: LUCIE a Olympic...