RYCHLÝ KONTAKT

KAREL RUBÁČ

Telefon:
+420 556 821 193

Mobilní telefon (GSM):
+420 608 441 223

E-mail: radost@agenturaradost.cz

Více kontaktních informací najdete po kliknutí na níže uvedený odkaz.

Kontakt

ELVIS PRESLEY revival Band

 Jestli máte zájem o navození syrového rock´n´rollu a balad amerického krále rock´n´rollu Elvise Presleyho, máte je nyní možnost pozvat na Vaše pódium v podání skupiny Elvis Presley revival Band. Vystupují na kulturních, společenských a sportovních akcích a na samostatných koncertech (plesy, slavnosti, zábavy-oldies párty, festivaly a nádherné vánoční koncerty - se speciálním vánočním programem...).

Elvis Presley revival Band je pětičlenná kapela z okresu Nový Jičín, která díky své pódiové show, důvěryhodným kostýmům a pečlivě nacvičeným pohybům v čele s „božským“ ELVISEM (Vladimírem Lichnovským) a jeho charakteristicky zabarveným hlasem, Vám zajistí neopakovatelný zážitek z dob, kdy muzika byla prostředkem k vyjádření bezprostřední radosti ze života.

V lednu roku 2004 v anglickém Blackpoolu skončil na druhém místě v největší evropské soutěži imitátorů Elvise Presleyho. V květnu roku 2005 proběhlo úspěšné turné v New Yorku. Vystoupil v mnoha televizních pořadech: (Manéž Bolka Polívky, Snídaně s Novou, Go Go show, Prima jízda...

Na jeho vystoupeních ani na chvilku nezapochybujete o tom, že "král stále žije" !
Elvis Presley revival Band Vás na vystoupeních provede obdobím přelomu 60. a 70. let, slavných "Las Vegas". Uslyšíte nejen známé rock&rolly a balady jeho ranných let (Hound Dog, Tutti Frutti, Love Me Tender, ...), ale také krásné a hlasově náročné skladby z pozdějších období (Bridge Over Troubled Water, My Way, In The Ghetto,...).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Novinky

MAXÍCI MAXÍCI

S hity jako: Jede jede mašinka, Non stop, Vařila myšička kašičku, Jahody mražený, Já na to mám…

KAMELIE KAMELIE

Kromě výborného show, zazní hity jako: HEJ, PANE ŠENKU; FORMULE; JAKO ROBINSON ..., ale i Teče voda teče...

LUCIE BERGEROVÁ LUCIE BERGEROVÁ

Nejlepší muzikálová herečka za r 2013 - cena Thálie. Vystupuje s muzikálovými hity: Jesus Christ Superstar, Evita, Pomáda, Cats, Báthoryčka, Kleopatra, Dracula..., nebo od Abba…

POP STARS (ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS)  POP STARS (ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS)

Je spousta kapel v Evropě, ale jen 1 dovede imitovat 5 legend, jako je: ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS.

MICHAL DAVID + LUCIE + OLYMPIC revival Band MICHAL DAVID + LUCIE + OLYMPIC revival Band

Konečně má Jan Bartoš (M.DAVID revival) kapelu, která Vám navíc může zahrát blok: LUCIE a Olympic...