RYCHLÝ KONTAKT

KAREL RUBÁČ

Telefon:
+420 556 821 193

Mobilní telefon (GSM):
+420 608 441 223

E-mail: radost@agenturaradost.cz

Více kontaktních informací najdete po kliknutí na níže uvedený odkaz.

Kontakt

ELVIS PRESLEY revival Band

 Jestli máte zájem o navození syrového rock´n´rollu a balad amerického krále rock´n´rollu Elvise Presleyho, máte je nyní možnost pozvat na Vaše pódium v podání skupiny Elvis Presley revival Band. Vystupují na kulturních, společenských a sportovních akcích a na samostatných koncertech (plesy, slavnosti, zábavy-oldies párty, festivaly a nádherné vánoční koncerty - se speciálním vánočním programem...).

Elvis Presley revival Band je pětičlenná kapela z okresu Nový Jičín, která díky své pódiové show, důvěryhodným kostýmům a pečlivě nacvičeným pohybům v čele s „božským“ ELVISEM (Vladimírem Lichnovským) a jeho charakteristicky zabarveným hlasem, Vám zajistí neopakovatelný zážitek z dob, kdy muzika byla prostředkem k vyjádření bezprostřední radosti ze života.

V lednu roku 2004 v anglickém Blackpoolu skončil na druhém místě v největší evropské soutěži imitátorů Elvise Presleyho. V květnu roku 2005 proběhlo úspěšné turné v New Yorku. Vystoupil v mnoha televizních pořadech: (Manéž Bolka Polívky, Snídaně s Novou, Go Go show, Prima jízda...

Na jeho vystoupeních ani na chvilku nezapochybujete o tom, že "král stále žije" !
Elvis Presley revival Band Vás na vystoupeních provede obdobím přelomu 60. a 70. let, slavných "Las Vegas". Uslyšíte nejen známé rock&rolly a balady jeho ranných let (Hound Dog, Tutti Frutti, Love Me Tender, ...), ale také krásné a hlasově náročné skladby z pozdějších období (Bridge Over Troubled Water, My Way, In The Ghetto,...).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Novinky

MAXÍCI MAXÍCI

S hity jako: Jede jede mašinka, Non stop, Vařila myšička kašičku, Jahody mražený, Já na to mám…

VERAS Band - to nejlepší od Věry Špinarové VERAS Band - to nejlepší od Věry Špinarové

Jednoho dne se vrátíš, Raketou na Mars, Ráno, To máme mládež… prostě to nej, co zpívala Věra Špinarová, zní od skupiny VERAS velmi autenticky.

KAMELIE KAMELIE

Kromě výborného show, zazní hity jako: HEJ, PANE ŠENKU; FORMULE; JAKO ROBINSON ..., ale i Teče voda teče...

LUCIE BERGEROVÁ LUCIE BERGEROVÁ

Nejlepší muzikálová herečka za r 2013 - cena Thálie. Vystupuje s muzikálovými hity: Jesus Christ Superstar, Evita, Pomáda, Cats, Báthoryčka, Kleopatra, Dracula..., nebo od Abba…

POP STARS (ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS)  POP STARS (ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS)

Je spousta kapel v Evropě, ale jen 1 dovede imitovat 5 legend, jako je: ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS.

HOLANOVÁ MARCELA HOLANOVÁ MARCELA

Česká stálice s hity jako: Ráno, Čau lásko, Náš song, Svár, Sláva jsou bály…

MICHAL DAVID + LUCIE + OLYMPIC revival Band MICHAL DAVID + LUCIE + OLYMPIC revival Band

Konečně má Jan Bartoš (M.DAVID revival) kapelu, která Vám navíc může zahrát blok: LUCIE a Olympic...