RYCHLÝ KONTAKT

KAREL RUBÁČ

Telefon:
+420 556 821 193

Mobilní telefon (GSM):
+420 608 441 223

E-mail: radost@agenturaradost.cz

Více kontaktních informací najdete po kliknutí na níže uvedený odkaz.

Kontakt

ELASTIC SHOW BOBA DIVÍLKA

Možnost vystoupení samostatného Boba, nebo: BOB + ERIKA.

Představujeme Vám jednoho z bývalých vynikajících kulturistů-Boba Divílka, který se v roce 1970 stal mistrem Československa. V tomto roce také získal titul absolutního mistra v mezinárodním mistrovství Polska a zúčastnil se mistrovství světa v Bělehradě. V roce 1971 získal titul absolutního mistra Maďarska. Od roku 1972 se svým uměleckým vystoupením procestoval téměř celou Evropu. V roce 1976 vystupoval v hotelu Intercontinental ve Vídni s Arnoldem Schwarzenegerem.

Vidět jste ho mohli ve videoklipu zpěvačky Anny K, kde hraje hlavní roli v její písni s názvem „Cukr“. Tento videoklip byl vyhodnocen Akademií jako nejlepší v ČR za rok 2005 a získal cenu „Zlatý anděl“. Dále se objevil v různých televizních pořadech např. Atlet roku, v pořadu Guinessovy rekordy, v ČeskoSlovensko má talent 2010, Uvolněte se prosím s moderátorem Janem Krausem v roce 2012, nebo v RTL Supertalent 2012.

Ve vystoupení s názvem Elastic Show předvede Bob své neuvěřitelné schopnosti a vsouká se do boxu, který je z plexiskla o rozměrech 40 x 46 x 58 cm. Délka tohoto vystoupení je 10minut s efektním hudebním podkladem. Prostor pro vystoupení je zapotřebí min. 2x2m. Mohou být použity různé světelné efekty, které jsou k dispozici, ale dá se vystupovat za denního nebo umělého světla.

Jeho vystoupení je vhodné na: obecní slavnosti, plesy, firemní párty... všude tam, kde chcete zpestřit svoji akci nečím vyjímečným.

Video ukázka z TV ČeskoSlovensko má talent 2010 zde


 

Novinky

MAXÍCI MAXÍCI

S hity jako: Jede jede mašinka, Non stop, Vařila myšička kašičku, Jahody mražený, Já na to mám…

VERAS Band - to nejlepší od Věry Špinarové VERAS Band - to nejlepší od Věry Špinarové

Jednoho dne se vrátíš, Raketou na Mars, Ráno, To máme mládež… prostě to nej, co zpívala Věra Špinarová, zní od skupiny VERAS velmi autenticky.

KAMELIE KAMELIE

Kromě výborného show, zazní hity jako: HEJ, PANE ŠENKU; FORMULE; JAKO ROBINSON ..., ale i Teče voda teče...

LUCIE BERGEROVÁ LUCIE BERGEROVÁ

Nejlepší muzikálová herečka za r 2013 - cena Thálie. Vystupuje s muzikálovými hity: Jesus Christ Superstar, Evita, Pomáda, Cats, Báthoryčka, Kleopatra, Dracula..., nebo od Abba…

POP STARS (ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS)  POP STARS (ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS)

Je spousta kapel v Evropě, ale jen 1 dovede imitovat 5 legend, jako je: ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS.

HOLANOVÁ MARCELA HOLANOVÁ MARCELA

Česká stálice s hity jako: Ráno, Čau lásko, Náš song, Svár, Sláva jsou bály…

MICHAL DAVID + LUCIE + OLYMPIC revival Band MICHAL DAVID + LUCIE + OLYMPIC revival Band

Konečně má Jan Bartoš (M.DAVID revival) kapelu, která Vám navíc může zahrát blok: LUCIE a Olympic...