RYCHLÝ KONTAKT

KAREL RUBÁČ

Telefon:
+420 556 821 193

Mobilní telefon (GSM):
+420 608 441 223

E-mail: radost@agenturaradost.cz

Více kontaktních informací najdete po kliknutí na níže uvedený odkaz.

Kontakt

ELASTIC SHOW BOBA DIVÍLKA

Možnost vystoupení samostatného Boba, nebo: BOB + ERIKA.

Představujeme Vám jednoho z bývalých vynikajících kulturistů-Boba Divílka, který se v roce 1970 stal mistrem Československa. V tomto roce také získal titul absolutního mistra v mezinárodním mistrovství Polska a zúčastnil se mistrovství světa v Bělehradě. V roce 1971 získal titul absolutního mistra Maďarska. Od roku 1972 se svým uměleckým vystoupením procestoval téměř celou Evropu. V roce 1976 vystupoval v hotelu Intercontinental ve Vídni s Arnoldem Schwarzenegerem.

Vidět jste ho mohli ve videoklipu zpěvačky Anny K, kde hraje hlavní roli v její písni s názvem „Cukr“. Tento videoklip byl vyhodnocen Akademií jako nejlepší v ČR za rok 2005 a získal cenu „Zlatý anděl“. Dále se objevil v různých televizních pořadech např. Atlet roku, v pořadu Guinessovy rekordy, v ČeskoSlovensko má talent 2010, Uvolněte se prosím s moderátorem Janem Krausem v roce 2012, nebo v RTL Supertalent 2012.

Ve vystoupení s názvem Elastic Show předvede Bob své neuvěřitelné schopnosti a vsouká se do boxu, který je z plexiskla o rozměrech 40 x 46 x 58 cm. Délka tohoto vystoupení je 10minut s efektním hudebním podkladem. Prostor pro vystoupení je zapotřebí min. 2x2m. Mohou být použity různé světelné efekty, které jsou k dispozici, ale dá se vystupovat za denního nebo umělého světla.

Jeho vystoupení je vhodné na: obecní slavnosti, plesy, firemní párty... všude tam, kde chcete zpestřit svoji akci nečím vyjímečným.

Video ukázka z TV ČeskoSlovensko má talent 2010 zde


 

Novinky

MAXÍCI MAXÍCI

S hity jako: Jede jede mašinka, Non stop, Vařila myšička kašičku, Jahody mražený, Já na to mám…

KAMELIE KAMELIE

Kromě výborného show, zazní hity jako: HEJ, PANE ŠENKU; FORMULE; JAKO ROBINSON ..., ale i Teče voda teče...

LUCIE BERGEROVÁ LUCIE BERGEROVÁ

Nejlepší muzikálová herečka za r 2013 - cena Thálie. Vystupuje s muzikálovými hity: Jesus Christ Superstar, Evita, Pomáda, Cats, Báthoryčka, Kleopatra, Dracula..., nebo od Abba…

POP STARS (ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS)  POP STARS (ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS)

Je spousta kapel v Evropě, ale jen 1 dovede imitovat 5 legend, jako je: ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS.

MICHAL DAVID + LUCIE + OLYMPIC revival Band MICHAL DAVID + LUCIE + OLYMPIC revival Band

Konečně má Jan Bartoš (M.DAVID revival) kapelu, která Vám navíc může zahrát blok: LUCIE a Olympic...