RYCHLÝ KONTAKT

KAREL RUBÁČ

Telefon:
+420 556 821 193

Mobilní telefon (GSM):
+420 608 441 223

E-mail: radost@agenturaradost.cz

Více kontaktních informací najdete po kliknutí na níže uvedený odkaz.

Kontakt

A BAND

Hudební skupina A BAND z Moravy je "živý" šestičlenný band, hrající na kulturních a společenských příležitostech: plesy, firemní párty, karnevaly...a sází na vyzrálé, zkušené muzikanty a brilantní zvuk.
Samotné nástrojové obsazení souboru: kytara, bicí, klávesy, alt a tenor saxofon, baskytara a trumpeta umocňuje ženský a mužský sólový vokál, což umožňuje kapele zahrát takřka každý hudební styl v perfektním provedení. V bohatém a žánrově pestrém repertoáru kapely, čítající na 130 písní, vše v ryze živé produkci najdete skladby od: Phil Collins, Tina Turner, Sting, Queen, Boney M, Lucie Bílá, Petr Hapka, Brian Adams, Olympic, J.Suchý, ale i lidovky...Taky se stává, že doprovodí nějakou skladbou známé interprety jako např.: Petru Janů...

Novinky

KAMELIE KAMELIE

Kromě výborného show, zazní hity jako: HEJ, PANE ŠENKU; FORMULE; JAKO ROBINSON ..., ale i Teče voda teče...

LUCIE BERGEROVÁ LUCIE BERGEROVÁ

Nejlepší muzikálová herečka za r 2013 - cena Thálie. Vystupuje s muzikálovými hity: Jesus Christ Superstar, Evita, Pomáda, Cats, Báthoryčka, Kleopatra, Dracula..., nebo od Abba…

POP STARS (ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS)  POP STARS (ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS)

Je spousta kapel v Evropě, ale jen 1 dovede imitovat 5 legend, jako je: ABBA + BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS.

HOLANOVÁ MARCELA HOLANOVÁ MARCELA

Česká stálice s hity jako: Ráno, Čau lásko, Náš song, Svár, Sláva jsou bály…

MICHAL DAVID + LUCIE + OLYMPIC revival Band MICHAL DAVID + LUCIE + OLYMPIC revival Band

Konečně má Jan Bartoš (M.DAVID revival) kapelu, která Vám navíc může zahrát blok: LUCIE a Olympic...